Селена Гомез ( Selena Gomez )

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Angel4e123, 13 јуни 2011.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.586
  Допаѓања:
  128.215
  Пол:
  Женски
  Убава е,има убави песни,не сум нејзин голем фан но понекогаш ќе ми текне да пуштам некоја нејзина песна ;)
   
 2. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  Не ги слушам нејзините песни, но филмовите што ги имам гледано ми се допаѓаат. Инаку многу е убава и мила. :)
   
  На monnii-4 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.891
  Пол:
  Женски
  Многу ми е мила и слатка, едноставно се издвојува од другите.
  Убави и се песните,но сепак мислам дека за глума подобра е :)
   
 4. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Лигава ми е.
   
  На TheSuperwoman му/ѝ се допаѓа ова.
 5. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Новиов албум и е многу ми убав ми се свиѓаат slow down,come and get it,love will remember,B.E.A.T,save the day,like a champion :)
   
 6. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  многу убаво пее
  слоу даун ми е омилена
   
 7. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Има убави песнички и филмчиња но,за глума ја бива повеќе.Искрено не пее убаво во живо.
   
 8. justinbieberzz

  justinbieberzz Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  4
  Убава е,ама карактерот и е 0..Само гледа некого да скара или да уништи..глупача
   
  На TheSuperwoman му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SweetGirl-13

  SweetGirl-13 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  18
  Селена е најдоброто суштество во цел свет,едноставно ја обожавам,СОВРШЕНА е ♥ Ништо не и фали...Ако не сте знаеле сестра и ја викаат Mini Gomez :'3
  Незнаеш дека Тејлор ги скара Бибер и Гомез и затоа се разделија?И сега таа скарувала?! :hai:
   
 10. s.h.e.wolf

  s.h.e.wolf Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  19
  Многу ја сакам Сели, се согласувам дека подобро и оди глумата, но ми се допаѓаат и нејзините песни. Особено многу ми се допадна последниот албум -stars dance-
  Кај неа ми се допаѓа и тоа што се истакнува со нејзината хуманост и добрина (таа е најмладиот амбасадор на УНИЦЕФ) :up: :l:
   
 11. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.096
  Допаѓања:
  18.330
  Пол:
  Женски
  Срцкатааа мојаа :inlove:
  Многу ја сакам и слушам! убава ми е!
  Сакам да си го купам новиот албум Ревајвл од неа
   
 12. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Денеска и го преслушав Ревајвл,многу убави песни има,посебно ми се допадна и неможам да престанам да ја слушам Perfect. Од кога излезе албумот Стар Денс почнав многу да ја слушам,ми се допаѓа нејзиниот стил и нејзиниот однос со фановите и тоа како се поставува и после сета таа омраза кон неа.
   
 13. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.096
  Допаѓања:
  18.330
  Пол:
  Женски
  На интернет го слушаше? може линк? да не го нарачувам
   
 14. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  453
  Пол:
  Женски
  многу ја сакам нејзин сум многу голем обожавател