1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Селена е трудна од Џастин Биебер?

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 8 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  хммм.. :!:
  Ми кажа една другарка дека селена била трудна од џастин биебер? :^)
  Што мислисте вие за тоа? :?:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.212
  Допаѓања:
  41.354
  Hе, јас сум трудна од џастин бре :D
  кој ве лаже, Cелена не му дава, а јас добра душа му дадов :) и така :D
  сега кај и да е, детето е на пат :)
   
  На Lolo5 и Fearless им се допаѓа ова.
 3. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.740
  Лудо и ти ли му даде на Џастин? :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  А другарка ти да не и е другарка на другарката на Селена? :^)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.212
  Допаѓања:
  41.354
  цел свет му дава на него
  абре паднав на BABY па и ти :D Hа увце ми ја запеа не за друго :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  649
  Пол:
  Женски
  Хахахха ццццццц, од каде наоѓате време да ги трачарите славните фаци !?!? А уште некоја друга да излезеше трудна од тој лигуш :lol: |(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.101
  Допаѓања:
  77.561
  Пол:
  Женски
  Лудо, нек се угоди, па ај да не` викнеш на мекици, хахаха :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.031
  Ја мислев на Мислтоу. Како и да е, битно со една песна те ќари.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.212
  Допаѓања:
  41.354
  пих, мекици :lol: Kакви мекици бре, само кавијар :rofl: :rofl:
  абе плавушо, тој и без песната ќе ме ќареше :D
  сакаше да види како е за прв пат :D а мене ме запали неговата шишка и така
  Aма мал му е, меѓу нас кажано :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  Е стварно си луда животот ми продолжи :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Простено е чедо божјо ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123

  хахха ти го продожив :^)
  хахах ме насмеа беее :D :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123

  Не му дадов ја ;)
  Другарка ми му даде хахаххаха :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.031
  Лудо, стварно си лудо :D Да ја искористиме темава дур не ја заклучиле, нееееееееееее да си кажеме меѓу нас што имаме :D

  Иначе муабетов е 16+ дефиниивно, втора категорија - програма што би можела да ја вознемири малолетната публика. Не глеам Прељубници, не :rofl:
   
  На Lolo5 и stefigirl им се допаѓа ова.
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.212
  Допаѓања:
  41.354
  Jас имам да кажам facepalm :lol: Cамо толку :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Па лудо сум ме фаќаат оние улавите хахахах
  НЕ ЈА ЗАКЛУЧУБАХТЕ плссссссс
  Епа ајде почни си ти ! :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.541
  Џастин Бибер е труден од Селена!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Изглеа е тоа 100 % :)
  но сепак ја да си прашам да видам дали негде сте прочиталее ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
   

  Прикачени фајлови:

  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.