1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Семинари за студенти, и членство во невладини организации

Дискусија во 'Канта' започната од bubuu, 15 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubuu

  bubuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  Незнам дали на темава ова и е соодветното место... и ако не е поправете ме :)
  Инаку сакав да прашам дали членувате во некои невладини организации, дали имате желба и време да одите на семинари организирани за студенти , да учествувате во проекти и слично :)
  И ако да, и ако има некој мегу вас кој веке се наога во некоја ваква организација...која е таа, зошто сте се зачлениле и дали ви се допага и ги исполнува вашите очекувања ? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.