1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Семинари

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од kacuska, 15 август 2014.

 1. kacuska

  kacuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  Здраво. Денес ми се јавија од некоја агенција Ројал Сана и ми рекоа дека сум добитник на некоја награда и гратис вечера за двајца. Ве молам ако знаете за што се работи напишете, зошто мене ми е сомнителна работата. Поздравче :^)
   
 2. Sweet-Mila

  Sweet-Mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  И мене ми е сомнително треба да прашаш некој што знае ама повеќе ми личи дека е некоја лага...Некоја местенка ;)
   
 3. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.133
  Допаѓања:
  4.101
  :?: Насловот на темата воопшто не ми изгледа соодветен... семинари, симпозиуми, конференции се една работа а наградни игри нешто друго. Темата би можела да гласи: Агенција Ројал Сана или така нешто, а не семинари! |(
   
 4. imila

  imila Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки. И јас добив повик и бев присутна на истото. Не е воопшто страшно како што ви делува зашто јас бев на нивната презентација. на тој начин ќе ве натераат да отидете, да си го земете поклонот и да слушнете за нивните производи. така да немајте гајле, не е далавера, само прашање е дали ќе ве бендисаат производиве што ги нудат ;)
   
 5. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.202
  Допаѓања:
  13.851
  Пол:
  Женски
  јас дури денес добив повик...и баш ме интересира со што се занимава оваа фирма, мислам, по телефон ништо не најавуваат...јас решив да одам ама појма немам што произвди имаа, па ако може некој да ми каже?
   
 6. PeperutkiVoMene

  PeperutkiVoMene Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  Зошто мене никогаш не ми се јавуваат за бесплатни поклони? :lol: Можеби затоа што никогаш не одговарам на фиксниот телефон. Вас на мобилен ве бараат?
   
 7. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Офф со тие промоции, се јавуваат многу често и тоа ме нервира кога ќе ми кажат дека бројот го добиле по препорака од пријатели. Не идам никад, зашто мразам да дремам таму, додека некој ме убедува да му ги купам производите, демек со огромен попуст, на промоција.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 8. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.335
  Допаѓања:
  31.059
  Пол:
  Женски
  Ми се имаат многу пати јавувано ама дел од нив ми звучеа како преваранти.