1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Семинари

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од kacuska, 15 август 2014.

  1. kacuska

    kacuska Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    4
    Здраво. Денес ми се јавија од некоја агенција Ројал Сана и ми рекоа дека сум добитник на некоја награда и гратис вечера за двајца. Ве молам ако знаете за што се работи напишете, зошто мене ми е сомнителна работата. Поздравче :^)
     
  2. Sweet-Mila

    Sweet-Mila Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 ноември 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    И мене ми е сомнително треба да прашаш некој што знае ама повеќе ми личи дека е некоја лага...Некоја местенка ;)
     
  3. daylight

    daylight Популарен член

    Се зачлени на:
    22 декември 2011
    Пораки:
    3.142
    Допаѓања:
    4.115
    :?: Насловот на темата воопшто не ми изгледа соодветен... семинари, симпозиуми, конференции се една работа а наградни игри нешто друго. Темата би можела да гласи: Агенција Ројал Сана или така нешто, а не семинари! |(
     
  4. imila

    imila Нов член

    Се зачлени на:
    10 јули 2014
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Здраво девојки. И јас добив повик и бев присутна на истото. Не е воопшто страшно како што ви делува зашто јас бев на нивната презентација. на тој начин ќе ве натераат да отидете, да си го земете поклонот и да слушнете за нивните производи. така да немајте гајле, не е далавера, само прашање е дали ќе ве бендисаат производиве што ги нудат ;)
     
  5. kikin

    kikin Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    4.211
    Допаѓања:
    13.861
    Пол:
    Женски
    јас дури денес добив повик...и баш ме интересира со што се занимава оваа фирма, мислам, по телефон ништо не најавуваат...јас решив да одам ама појма немам што произвди имаа, па ако може некој да ми каже?
     
  6. PeperutkiVoMene

    PeperutkiVoMene Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2015
    Пораки:
    241
    Допаѓања:
    241
    Пол:
    Женски
    Зошто мене никогаш не ми се јавуваат за бесплатни поклони? :lol: Можеби затоа што никогаш не одговарам на фиксниот телефон. Вас на мобилен ве бараат?
     
  7. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Офф со тие промоции, се јавуваат многу често и тоа ме нервира кога ќе ми кажат дека бројот го добиле по препорака од пријатели. Не идам никад, зашто мразам да дремам таму, додека некој ме убедува да му ги купам производите, демек со огромен попуст, на промоција.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
  8. Brunhilde

    Brunhilde Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јуни 2019
    Пораки:
    3.335
    Допаѓања:
    31.063
    Пол:
    Женски
    Ми се имаат многу пати јавувано ама дел од нив ми звучеа како преваранти.