1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Семинарски

Дискусија во 'Канта' започната од Vgikii, 19 септември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vgikii

  Vgikii Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2018
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  здраво, дали има некој за примена на разузавање во спречување на насилни екстремизам и радикализам кои водат кон тероризам ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.