1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сенка на ветрот - Карлос Руис Сафон

Дискусија во 'Канта' започната од ocila, 23 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Признавам дека после средината на книгата во неа има доста нереални ситуации и описи ама тоа не ја расипува убавината на оваа книга. Иако има околу 350 - 450 страни таа Ве поведува, некако како само да пловите низ страниците.
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Полека бе девојче со темите. Не е работа само да се копира од други страници. Дај ни своја критика, зошто да ја читаме, дали тебе ти се допаднала. На ништо не ти личат темите. А не ни гледаш дали има исти.


  knigi/senka-na-vetrot-karlos-ruis-safon-t5636/?hilit=%D0%A1%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%82
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.