1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сервис за принтери/фотокопири/скенери

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од cresa-jagoda, 19 јуни 2017.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.541
  Пол:
  Женски
  Ќе ве замолам да ми препорачате добар сервис за ЕПСОН принтери/фотокопири/скенери. И да не биде премногу висока цената за сервисирање.
  Имам Епсон 4050 (3 во 1 е: и принтер и фотокопир и скенер). Скршено е едно делче и сега не може да работи. Не знам ни дали ми се исплати да го поправам.
   
  На daylight му/ѝ се допаѓа ова.
 2. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.332
  Допаѓања:
  5.406
  Пол:
  Женски
  Јави се во Триникс мислам дека поправат али не ме фаќај за збор
  2443-154

  или Амц и они поправат
  еве неколку други места
  http://www.cube.com.mk/servis

  лаки принтери 070830121
  овој ти е до 500 ден сервис

  Года Компјутери Бисер го серисират баш твојов модел
  Поздрав
   
  Последна измена: 23 јуни 2017
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.