1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сергеј Николаевич Лазарев - книги

Дискусија во 'Книги' започната од C.Bradshaw, 15 април 2010.

 1. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Со темава сакам да ве прашам дали некој има читано книги од Лазарев ?! И да ве поттикнам да ги пронајдете и да ги прочитате . Човек со извонредна дарба и моќ помага во решавање на психолошки , воедно и физички проблеми .. :)
   
 2. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  каков писател е руски или ?
   
 3. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Не немам читано книга од Сергеј
  а може дами препорачаш некоја што
  најмногу ти се допадна?
  фала :*
   
 5. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Одговори е најубава.
  Читателите поставуваат прашања тој одговара, па има голема веројатност дека ке се пронајдеш во некое прашање. :*
   
 6. jasmince91

  jasmince91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  а каде можам да ја најдам оваа книга од сергеј ја има ли во билиотека ?
   
 7. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  "Иднина-дијагностика на кармата" планирам да почнам да ја читам деновиве,се надевам дека е интересна :?:
   
 8. Norah Jones

  Norah Jones Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2019
  Пораки:
  1.033
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  почнав да го читам и не можам да престанам. 3 книги прочитав до сега па продолжувам понатаму и повторно ќе им се навратам бидејќи се комплицирани малку да се сфатат одма.
   
 9. Stefiniki

  Stefiniki Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дали можат книгите да се најдат на македонски јазик ?