Сергеј Николаевич Лазарев - книги

Дискусија во 'Книги' започната од C.Bradshaw, 15 април 2010.

 1. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  13
  Со темава сакам да ве прашам дали некој има читано книги од Лазарев ?! И да ве поттикнам да ги пронајдете и да ги прочитате . Човек со извонредна дарба и моќ помага во решавање на психолошки , воедно и физички проблеми .. :)
   
 2. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  каков писател е руски или ?
   
 3. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  13
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Не немам читано книга од Сергеј
  а може дами препорачаш некоја што
  најмногу ти се допадна?
  фала :*
   
 5. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  13
  Одговори е најубава.
  Читателите поставуваат прашања тој одговара, па има голема веројатност дека ке се пронајдеш во некое прашање. :*
   
 6. jasmince91

  jasmince91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  а каде можам да ја најдам оваа книга од сергеј ја има ли во билиотека ?
   
 7. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
  "Иднина-дијагностика на кармата" планирам да почнам да ја читам деновиве,се надевам дека е интересна :?: