Серии

Дискусија во 'Канта' започната од Pixyy, 2 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pixyy

  Pixyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  28
  Луѓе
  Кажувајте серии (ама убај се разбира) цркнав дома :$
  По жешково не се излегува така да кажувајте некој шо ги имате гледано (или пак некоја така шо ви се свиѓа) :clap:
  Па јас че одберам ;) :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.056
  Допаѓања:
  48.359
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.