1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Серии..

Дискусија во 'Канта' започната од lipstic, 26 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lipstic

  lipstic Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Јас последна сериа што ја изгледав веше Очајни домакинки.. и сега незнам што да гледам.. :worried:
  Идеа?!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.079
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.