1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Серии

Дискусија во 'Канта' започната од miss-glamorous, 25 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. miss-glamorous

  miss-glamorous Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Која ви е омилена серија (немора да биде турска :D ) и зошто? И какви серии најмногу сакате да гледате (семејни, комедии итн.)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.379
  Допаѓања:
  63.454
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.