1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Серија со која сум опседната

Дискусија во 'Канта' започната од Tete Capdevila, 15 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tete Capdevila

  Tete Capdevila Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2016
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Не знам дали постои темава или има некоја слична,така да ќе ми простите ако навистина има.
  Јас сум опседната по серии,буквално се соживувам со ликовите.Од пријатели преку касандра па се до денешниве турски срања.Срања ама еве. јас пак ги глeдам-тепаат досада.
  Кажете некоја на вас која ви лежи во срце и која колку пати и да ја гледате нема да ви здосади[​IMG]
   
 2. Skorpija25

  Skorpija25 Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2017
  Пораки:
  1.232
  Допаѓања:
  19.641
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.