Сестрата на дечко ми!

Дискусија во 'Канта' започната од Symona, 1 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Symona

  Symona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  60
  Драга Савета др дрдрдрдрдрдрдрдрдрдррдрдрдррдрдрдрдрдрдрдрдрдрдрдррдрдрдррдрдрдрддр
  Од каде сега ова прблем па и љубовен ? подобро темава да си ја сместила во психологија, отколку овде.
  Не гледам љубовен проблем туку психолошки
  АЈДЕ КЛУЧОТ И КАНТАТА

  УСТВАРИ НЕ ПОМАГАЈТЕ ЈАС МНОГУ СЕ СРАМАМ ОД БАБА МУ КАЖЕТЕ МИ ШТО ДА ПРАВАМ ПЛИЗЗЗЗЗЗЗ
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  1.630
  Драга мислам дека треба да се избере посоодветен наслов за темава никако не гледам никаков психолошки проблем со сестрата на твојот дечко. Имаш тема
  [color=#FF0000]http://forum.femina.mk/psihologija/sram-t259/[/color] и мислам дека таму треба да го поставиш твојот проблем а не без потреба да се трупаат само теми.поздрав
   
 3. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  224
  Фала многу!
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Темава ќе ја заклучам, мислењата ќе бидат префрлени тука Срам бидејќи не поттикнуват понатамошна дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.