1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сеуште го сакам бившиот

Дискусија во 'Канта' започната од Dachka, 28 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Со него одеф месец два ....Но премногу го засакав и сеуште го сакам
  Сега сум во врска со друг но сеуште мислам на него а и вој го сакам Што да правам ?
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Незнаеме да ти кажеме што да правиш.
   
 3. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  се надевав дека тука ке добијам одговор :( :(
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Објасни малку повеќе, навистина малку си напишала. Опиши ја целата ситуација, верувам ќе те советуваат повеќе феминки :)
   
 5. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Епа вака долго време пишувавме на фејсбук потоа се запознавме се измувавме .... помина време повтроно се видовме се измувавме разговаравме за тоа дали ке продолжиме или не...Следното утро дознав дека се измувал со некоја друга и испаднав со тој што сум сега во врска тој упорно тврди дека не се измувал со неа но знам дека е точно .... ;( Потоа пишувавме на мсн но се беше за џабе.... :?: ми викаше дека се би сторил за мене ...дека премногу ме сака и никогаш нема да престане да ме сака....И јас го сакаф и сеуште го сакам ...Но го сакав и вој шо сум во врска .. ? Хелп ? ;( :( :( :(
   
 6. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Тука каков и совет да ти се даде оак е до тебе миј совет ти е да ПРОДОЛЖИШ ПОНАТАМУ !!! Добро што ќе правиш кога ќе преќинеш врска од 1-2- 3..... треба вечно да жалиш и патиш ? ! :x Кажи си заврши сигурно да била врска од бајките немала да се раскине толку брзо а и се сомневам дека си се заљубила за толку краток период дај си време ќе се среди :)
   
 7. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Аууу во меѓувреме видов што си пишала. Ваков кретен не ти треба :puke: :worried:ilent: :@
   
 8. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  :( :( со вој шо сум во врска претерано ме сака ама јас не чувствувам нешто поебно спрема него и мн ми е жал ;( :worried: :worried:
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Леле крај на светот. 14 години имаш, и зарем мора да си во врска со некој? Ако не го сакаш сегашниов раскини му и биди си сама.
   
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Ако имаш 14години оправдано. Што и да ти кажеме нема да послушаш. Тоа не е љубов. Има време да научиш многу работи и не брзај да си го изживееш детството. Уште сега за вакви банални работи ако се нервираш каде ти е крајот. Свати мала си, за плачење па и за дечко.
   
 11. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  sorry Немам 14 години не знаеф како да си го променам тоа :?:
   
 12. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Сори немам 14 години не знаев како да си го променам тоа..
   
 13. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Тогаш колку си?
   
 14. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
 15. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  хахаха, ма колку и да си. Нема зошто да солиш памет и да ни докажуваш нешто. Никој не те знае и нема потреба да лажеш. Сепак пишуваш за да добиеш искрен совет, па биди и ти искрена. Не треба ни да ме засега тоа мене. Колку и да си години си останувам на моето мислење
   
 16. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  јас сум искрена ако не бев немаше да напишам нешто !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.