1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сеќавањата болат (Mazi Kalbimde Yaradir)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Lella, 19 јануари 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  Почнува нова серија на Сител.. Ќе ја гледате? :) Јас ќе ја гледам, штом е со Нико, обавезноо! :inlove: :inlove:

  [​IMG]

  Поздрав.. :)
   
  На simpaticnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Е уште ова да седнам да го гледам тогаш да заборавам на школото :D
   
 3. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  Ја гледав на Алсат не е ништо посебно..Сеуште игра ама не ми е интересна :)
   
 4. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
  Не е нешто интересна серијава изгледа нема да ја гледам.
   
 5. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Јас ќе ја гледам,само заради Нико :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  Заради Нико ќе ја гледам....ама некако и интерсна ми стои....Али овааа мајка ва што незнам како и еее името многу ми еее одвртна некако на прв поглед......
   
  На simpaticnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  И мене не ми е филмот нешто посебно.. Некако не ми е ОК. Ама Нико глуми обавезно има да ја гледам :D
   
 8. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.640
  Допаѓања:
  14.597
  Пол:
  Женски
  еех нико никоооо :inlove:
   
  На simpaticnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  На прв поглед,интересна е серијава,мислам барем првата епзиода :!: :?:
   
  На ocila и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 10. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Оти неможам да редактирам,ќе цитирам,најмногу ми се допадна делот кога Ферид(нико) помина покрај неа,и ја праша веруваш ли во љубов на прв поглед или уште еднаш да поминам пред тебе.... :D :inlove:
   
 11. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  Ми се допадна многу првата епизода.. Се е испреплетено!! Уште од почетокот знаев дека онаа црната збореше за Ферид кога рече другар на брат ми а пред тоа ги дадоа овие двајца во иста сцена! :D :devil:

  јас ли бе ;) :lol: :devil:
   
 12. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  И јас почнав да си ја гледам серијава. :D Првата епизода ми се допадна. :)
   
 13. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  Хехехе.. и после оваа: а ти веруваш ли во онесвестување на прв удар, или ти треба уште еднаш!? :geek:
  Вака нешто беше.. Ама малце ќе ве разочарам за она со нико

  во понатамошните епизоди ќе има мустаќи и долга коса :puke:
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ама Нико си е Нико, зар не? ;)
   
  На simpaticnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 14. indian

  indian Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  5
  Што ќе се случува понатаму ако знаее некој нека пише?? ;)
   
 15. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Ааааааааа каков е,ич не е убав вака :?: [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. untouchableGirl

  untouchableGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  158
  Заради нико мора да гледам :inlove:
   
 17. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  Јас пак со моите откритија!! Се сетив дека Мужган

  [​IMG]

  Е всушност

  Бахар од Езел

  [​IMG]

  :D

  :clap: за мене :geek:
   
 18. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  Оваа Налан страшно ме нервира :tmi:
  И зошто Ферит повеќе не ја сака Мужган?? :(
   
 19. Evdoxia

  Evdoxia Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Серијава не ми е нешто посебно (но добра е ) али јас 70% ја гледам ради глумецот Селим (Берк Хакман) кој ми е 1000 пати поубав од Ферит (Озгур Чевик). Каква убавина е ова..... :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • Berk Hakman.jpg
   Berk Hakman.jpg
   Големина на фајлот:
   32,1 KB
   Прегледи:
   415
  • Berk.jpg
   Berk.jpg
   Големина на фајлот:
   21,8 KB
   Прегледи:
   415
  • Hakman.jpg
   Hakman.jpg
   Големина на фајлот:
   12,6 KB
   Прегледи:
   415
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 20. indian

  indian Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  5
  :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 193123.jpg
   193123.jpg
   Големина на фајлот:
   78,1 KB
   Прегледи:
   366