1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се' брзо ми здосадува.

Дискусија во 'Канта' започната од WildMk, 9 мај 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.182
  Откако се зачленив на форумов, скроз се заглавив во него.
  А знам дека ќе ми здодее.
  Се' брзо ми здосадува.
  Сакав само да кажам, мило ми е што постои и што моментално ми ги окупира мислите и слободното време.
  А особено ми е мило што можам да прочитам размислувања од различни луѓе.
  Поздрав до сите.
  Толку. :)

  Ако не е за овде, шлепајте на друго место :)
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  Ова можеше во СДК да си го кажеш :D
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Recycle bin see ya.
   
  На najjacha му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.