1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се каам за...

Дискусија во 'Канта' започната од PeaceLoveBasketball, 16 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Феминки :hai:
  Барав ваква тема и не најдов па сакав да отворам,ако има веќе ваква тема ставете ми клуч :!: :D
  За што највеќе се каете во животот?
  Јас за ништо посебно :) :sun:
  Само ми е многу жал што така брзо го изедов крем бананчето.
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.311
  Повели друга, ;) и не жали [​IMG]
   
  На PeaceLoveBasketball му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.601
  Допаѓања:
  59.538
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.