1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се надевам дека ...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од red, 21 октомври 2010.

 1. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  130
  Пол:
  Женски
  ајде да видиме на што се надевате пр. јас се надевам дека еден ден ќе ми се исполни желбата, да живеам живот каков што сакам . . . :) п.с. мислам дека нема ваква тема ако има КЛУЧ позз :*
   
 2. sexybaby22

  sexybaby22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  22
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека се ке биде подобро :)
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.639
  Допаѓања:
  149.282
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека трудов ќе ми се исплати во иднина и ќе ми донесе 2-3 милиони евра ... :lol:
   
  На unlucky, barbiegirl и nedzma им се допаѓа ова.
 4. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека ќе ги положам сите испити на време оваа година...ахх...
   
 5. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  се надевам дека . . .

  се надевам дека следната недела ќе ги положам сите колоквиуми и дека утре ќе отидам на Матка :D
   
 6. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.555
  Допаѓања:
  250.060
  Пол:
  Женски
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека конечно ќе слушнам некоја добра вест... :worried:
   
 7. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека ќе ме викнат на работа, да почнам да зимам плата и полека да им се оддолжам (барем финансиски) на моите родители за сето она што го направиле за мене. :)
   
 8. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  се надевам дека . . .

  Се надевм дека и мојот труд еден ден ке се исплати.
   
 9. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  се надевам дека . . .

  Се надевам дека ке завршам одлична
   
 10. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  се надевам дека . . .

  се надевам дека ќе ме примат на работа и дека ќе можам да студирам истовремено затоа што ми требаат пари.... и се надевам дека еден ден ќе станам психолог или професор по психологија..... дај боже...
   
  На red му/ѝ се допаѓа ова.
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  се надевам дека . . .

  се надевам дека ќе ми се исполни желбата, и тоа во најбрзо време :(
   
 12. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.791
  Допаѓања:
  19.982
  Пол:
  Женски
  Се надевам дека ке завшам со факултетов до септември :rofl:
   
 13. Ferhunde-L

  Ferhunde-L Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  14
  Се надевам дека на мојот глупав дечко ќе му текне да ми речи да се видиме и дека овој викенд не е изморен .. аххх :doh:
   
  На Eeema му/ѝ се допаѓа ова.
 14. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.791
  Допаѓања:
  19.982
  Пол:
  Женски
  :lol: Ти посакувам убав викенд :*
   
  На Eeema и Ferhunde-L им се допаѓа ова.
 15. Eeema

  Eeema Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  И од мене исто ..се надевам дека ке му текне да ти каже да се видите позз :*
   
 16. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Се надевам дека еден ден ке станам познат пластичен хирург :) :)
   
 17. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  се надевам дека ќе го отстварам мојот зацртан план и ќе му се оддолжам на моите родители оффф боже поможими... :(
   
 18. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  Се надевам дека ќе ги добијам тие пари за да купам се што имам планирано!
  Се надевам дека ќе научам да бидам поскормна во своите барања!
  Се надевам дека веднаш ќе заспијам пошто полседниве вечери ме измачува несоница!
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Се надевам дека некогаш и јас ќе бидам среќна....немам сили повеќе да го издржам цел овој терет....... ;(
   
  На Ina Lina му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  и јас имам преголем товар се надевам на подобри времиња само да не ми откажи силата што ме држи во живот и се надевам да стигнам до целта мора да се иам упорност и надеж...