Се од јагоди

Дискусија во 'Канта' започната од ang246, 22 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  144
  Па феминки барав ваква тема немаше ако има слободно клуч...
  поставувајте рецепти какви и да имате оваа година јагодите се претурани па да не скапуваат... :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Имаше ваква тема некое време, па после почнаа да се отвораат теми за другите видови овошје, па стоеа така неактивни. Сега се споени сите во една recepti/se-od-ovosje-t13368/ таму ги префрлив рецептите што беа напишани во оваа тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.