Се породив...

Дискусија во 'Бременост' започната од leo-n-tina, 7 август 2012.

 1. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.289
  Допаѓања:
  114.170
  @Nina1985
  @EvieBabe
  Честитки , да растат големи девојките!:inlove:
   
  На Nina1985, EvieBabe и Martka им се допаѓа ова.
 2. Lavica2602

  Lavica2602 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2017
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  1.022
  Пол:
  Женски
  Ziva i zdrava da e :hug:
   
  На EvieBabe и Martka им се допаѓа ова.
 3. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.172
  Допаѓања:
  69.523
  Пол:
  Женски
  @FuzzyWuzzy @Poklonce честитки , нека ви се живи и здрави бебињата
   
  На Martka и Poklonce им се допаѓа ова.
 4. BirMelek

  BirMelek Популарен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2013
  Пораки:
  2.450
  Допаѓања:
  13.278
  Пол:
  Женски
  @EvieBabe Здрава жива да ви е принцезата . Уживај во најголемата љубов отсега, па засекогаш! :l:
   
  На Martka и EvieBabe им се допаѓа ова.
 5. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.231
  Допаѓања:
  51.919
  Честитки мајки да ви се здрави и живи бебињата!
   
  На SexyGirl2, Martka, Magic13 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Marmarin

  Marmarin Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2017
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  6.372
  Пол:
  Женски
  Се роди моето глувче во 02:40. :inlove:
  Помало од очекуваното ама важно е здраво и живо.
  Сите да си дочекате ваква радост. :D
   
  На 24.07, Coco31, orhideea и 25 други им се допаѓа ова.
 7. Larahappy

  Larahappy Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2019
  Пораки:
  1.251
  Допаѓања:
  5.793
  Честитки :D8)
   
  На Martka, Magic13, MarioCasas и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. macence994

  macence994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  332
  Пол:
  Женски

  Нека е живо и здраво :hug:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 9. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  2.326
  Допаѓања:
  4.623
  Честитки мајка!
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 10. 0ли

  0ли Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  4.888
  Допаѓања:
  19.139
  Пол:
  Женски
  Честитки, големо да расте! :sun:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 11. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.591
  Допаѓања:
  8.407
  Честитки,живо здраво да е :)
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 12. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  2.905
  Допаѓања:
  39.516
  Јас па во Труднички ти посакувам лесен пораѓај:) Честитки мајка, да е живо и здраво и да ве радува цел живот. Тебе побрзо закрепнување:hug:
   
  На Martka, Kaetana, Marmarin и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  59.792
  Пол:
  Женски
  Честитки Мармарин, нека е здраво и живо и големо да расте :inlove:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 14. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  1.715
  Допаѓања:
  58.345
  Пол:
  Женски
  Честитки,живо здраво и весело да е:l:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 15. butterfly.mk

  butterfly.mk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.130
  Допаѓања:
  1.049
  И јас се породив ... не ме мислите :party:
   
  На 24.07, betty oh, Coco31 и 19 други им се допаѓа ова.
 16. 0ли

  0ли Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  4.888
  Допаѓања:
  19.139
  Пол:
  Женски
  Честитки! :sun:
   
  На Martka и butterfly.mk им се допаѓа ова.
 17. macence994

  macence994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  332
  Пол:
  Женски
  Честитки нека е живо и здраво па за бргу да те стасам и јас :inlove::hug::party:(fingers)
   
  На Martka и butterfly.mk им се допаѓа ова.
 18. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.591
  Допаѓања:
  8.407
  И јас сакам вака брзо :)
  Честитки, живо здраво да е бебето :)
   
  На Martka и butterfly.mk им се допаѓа ова.
 19. Magic13

  Magic13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2019
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.305
  Пол:
  Женски
  Да е здраво и живо!
   
  На Martka, butterfly.mk и Marmarin им се допаѓа ова.
 20. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.172
  Допаѓања:
  69.523
  Пол:
  Женски
  @Marmarin честитки, нека е живо и здраво :inlove:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.