Се породив...

Дискусија во 'Бременост' започната од leo-n-tina, 7 август 2012.

 1. Kaetana

  Kaetana Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  2.249
  Допаѓања:
  10.400
  Пол:
  Женски
  Честитки мајки, сѐ најубаво!!!
   
  На Martka, butterfly.mk и Marmarin им се допаѓа ова.
 2. bela.m

  bela.m Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  1.393
  Допаѓања:
  6.497
  Пол:
  Женски
  Честитки нови мајкички!
   
  На butterfly.mk, Marmarin и Martka им се допаѓа ова.
 3. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Женски
  Cestitki ,neka e zivo i zdravo:hug:
   
  На Marmarin и Martka им се допаѓа ова.
 4. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.189
  Допаѓања:
  69.627
  Пол:
  Женски
  @butterfly.mk честитки , нека е живо и здраво бебето :)
   
  На butterfly.mk и Martka им се допаѓа ова.
 5. maticka

  maticka Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2014
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  198
  Честитки за двете мајки!
   
  На Martka и butterfly.mk им се допаѓа ова.
 6. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Женски
  Cestitki:hug:
   
  На Martka и Nina1985 им се допаѓа ова.
 7. Turna

  Turna Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2018
  Пораки:
  276
  Допаѓања:
  1.975
  Пол:
  Женски
  Честитки до новите мајки здрави и живи да ви се бебушите :hug:
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  7.950
  Пол:
  Женски
  Честитки до новите мамички:inlove::inlove:
   
 9. EvieBabe

  EvieBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2019
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  2.320
  Пол:
  Женски
  Честитки на новите мами :inlove:
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Marmarin

  Marmarin Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2017
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  6.373
  Пол:
  Женски
  Ви благодарам на сите, ви посакувам шо побрзо да си дочекате ваква радост. :*
   
  На Martka, elcezelce, Mrs.Precious и 2 други им се допаѓа ова.
 11. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.163
  Допаѓања:
  10.351
  Пол:
  Женски
  Често на новите мамички
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. elcezelce

  elcezelce Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  12.879
  Пол:
  Женски
  Честитки:hug:
   
  На Martka и Marmarin им се допаѓа ова.
 13. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.189
  Допаѓања:
  69.627
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja честиткиии срцка , нека е живо и здраво синчето :party: :inlove:
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.601
  Допаѓања:
  8.417
  Фала мила да сте здрави и живи :)
   
  На Martka, butterfly.mk и koritsaki им се допаѓа ова.
 15. Bonnie Top

  Bonnie Top Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  470
  Пол:
  Женски
  Честитки @Sofi.ja да ви е жив и здрав бебушот, само убавини да ви носи :party::*
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 16. 0ли

  0ли Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  4.895
  Допаѓања:
  19.186
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja Честитки, голем да расте, жив и здрав! :sun:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 17. лукајана

  лукајана Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2015
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  401
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja живо и здраво да ти е синчето, гушкајте се сега :inlove:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 18. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.242
  Допаѓања:
  20.530
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja , честиткиии, да ви е живо и здраво синчето, големо да расте.:inlove:
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5, Aleksandra9999 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Ann.loves.you

  Ann.loves.you Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  1.341
  @Sofi.ja честитки,нека е живо и здраво:sun:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 20. Marmarin

  Marmarin Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2017
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  6.373
  Пол:
  Женски
  Честитки @Sofi.ja , во исто време сме се породиле со некој ден разлика. :) Нека е здраво и живо :inlove:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.