Се породив...

Дискусија во 'Бременост' започната од leo-n-tina, 7 август 2012.

 1. Lostinparadise

  Lostinparadise Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2019
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  1.946
  Пол:
  Женски
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 2. paleska3

  paleska3 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2013
  Пораки:
  958
  Допаѓања:
  2.435
  Честитки @Sofi.ja , нека е живо и здраво синчето :inlove:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 3. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.232
  Допаѓања:
  51.920
  Честитки мајки, да ви се здрави и живи бебињата!
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  1.738
  Допаѓања:
  10.565
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja Честитки! Живи и здрави да сте:inlove:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 5. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.295
  Допаѓања:
  114.302
  @Sofi.ja честитки! Да ви е жив и здрав лепотанот! Гушкајте се.:hug:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 6. Coco31

  Coco31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2017
  Пораки:
  972
  Допаѓања:
  3.966
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja
  Честитки до новите мамички :)
   
  На Martka, Marmarin и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 7. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.601
  Допаѓања:
  8.417
  Ви благодарам на сите,дупло да се враќа со убавини:inlove:
   
  На elcezelce, Martka, emkaemka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Ива Јовановска

  Ива Јовановска Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Мајки здраво, доколку на некоја и треба електрична пумпа за измолзување, нека ми пише, два пати е користена.
   
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.817
  Допаѓања:
  109.656
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja честитки, да е жив и здрав и да ве прави горди родители :sun::hug::party:
   
  На BlackMistery, Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 10. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  7.948
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja Честитки да е жив и здрав и да биде гордост на мама и тато:inlove::party::hug:
   
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 11. butterfly.mk

  butterfly.mk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.131
  Допаѓања:
  1.049
  На Martka и Sofi.ja им се допаѓа ова.
 12. emkaemka

  emkaemka Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  5.681
  Допаѓања:
  57.552
  Пол:
  Женски
  Честитки до сите нови мамички :inlove:
  Живи, здрави сите бебенца, секогаш многу да ве радуваат :l:

  Огласи ја на Реклама 5, побрзо ќе ја продадеш :)
   
  На Meckicja, Martka, Queen8 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Magic13

  Magic13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2019
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.307
  Пол:
  Женски
  @Sofi.ja честитки, да е здраво и живо!
   
  На Martka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.189
  Допаѓања:
  69.627
  Пол:
  Женски
  @bela.m честитки, нека се живи и здрави бебенцата :inlove::inlove:
   
  На bela.m и Martka им се допаѓа ова.
 15. 24.07

  24.07 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  1.226
  Допаѓања:
  24.303
  Пол:
  Женски
  Честитки мајки!
  Здрави,живи,големи да растат бебушите.
  Уживајте во мајчинството.


   
  На Marmarin, Sofi.ja и Martka им се допаѓа ова.
 16. bela.m

  bela.m Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  1.393
  Допаѓања:
  6.497
  Пол:
  Женски
  Се породив и јас. На 12 октомври во 05:50 и 05:53 ги донесов на свет моите палчовци.
   
  На orhideea, srekice, Veki4kaa и 21 други им се допаѓа ова.
 17. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.011
  Допаѓања:
  63.989
  Пол:
  Женски
  Честитки!! Нека се живи и здрави :)
   
  На bela.m му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Anomis11

  Anomis11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2019
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  862
  Пол:
  Женски
  Честитки ! Живи и здрави да ти се синчињата :hug:
   
  На bela.m му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Женски
  Cestitki neka zivi I zdravi :hug:
   
  На bela.m му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Lejlaah

  Lejlaah Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2018
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  1.087
  Пол:
  Женски
  Честитки до новите мамички,да сте живи и здрави и среќни со вашите најмили
   
  На bela.m му/ѝ се допаѓа ова.