Се породив...

Дискусија во 'Бременост' започната од leo-n-tina, 7 август 2012.

 1. Филотеа

  Филотеа Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2019
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Женски
  Честито @Fallen.Angel!!! Брзо опоравување и уживај во радоста!:sun::f::hug:
   
  На Fallen.Angel и Butterfly1107 им се допаѓа ова.
 2. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.217
  Допаѓања:
  60.496
  Ете гледаш дека сѐ супер помина :hug::hug::hug: @Fallen.Angel
  Да е жив и здрав дечкото, секогаш да ве радува :l:
   
  На Thallia и Fallen.Angel им се допаѓа ова.
 3. CareTee

  CareTee Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2020
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Честитки @Fallen.Angel , да сте живи и здрави!:inlove:

  Брзо опоравување!
   
 4. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  18.674
  Пол:
  Женски
  @Fallen.Angel жив и здрав да биде бебушот.Голем да расти и секогаш да ве радува:inlove:
   
  На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lisandra

  Lisandra Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2015
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  Честитки да е живо и здраво:inlove::hug::f:
   
  На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 6. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  45.474
  @Fallen.Angel честитки мајка, жив и здрав да е бебуш и побрзо да си се гушкате дома:hug:
   
  На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 0ли

  0ли Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  4.972
  Допаѓања:
  19.357
  Пол:
  Женски
  Честитки, големо да расте! :sun:
   
  На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sanemsi

  Sanemsi Активен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  И покрај презрелата постелка, успеавме да издржиме до 39 недела, се породив денес, здраво машко бебе, јунак на мајка. На сите ви посакувам ваква радост. Ви благодарам на поддршката. Ве гушкам
   
  На tina2018, piksooki, elenaklasik и 45 други им се допаѓа ова.
 9. elcezelce

  elcezelce Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  2.070
  Допаѓања:
  13.853
  Пол:
  Женски
  Честитки :l:
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Izzy_0504

  Izzy_0504 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2020
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  423
  Пол:
  Женски
  Честитки! Да сте живи и здрави двајцата!
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Maja92@

  Maja92@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2019
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  Нека е живо и здраво бебчето
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Bebac

  Bebac Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2019
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  1.283
  Пол:
  Женски
  Сабајле се породив. Родив живо, здраво и Слава му на Бога преубаво синче. Љуби га мајка!
  :inlove::hug:
   
  На tina2018, piksooki, elenaklasik и 29 други им се допаѓа ова.
 13. mamaorhidea

  mamaorhidea Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2017
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  275
  Пол:
  Женски
  Честитки!!!
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 14. mother_nature

  mother_nature Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2020
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  273
  Пол:
  Женски
  Честитки, да сте здрави и живи :hug::inlove:
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 15. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  3.580
  Пол:
  Женски
  Честито, голем да расте и да ви носи само радост!:hug:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 16. 0ли

  0ли Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  4.972
  Допаѓања:
  19.357
  Пол:
  Женски
  Честитки! Големо да расте! :sun:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 17. wannababy

  wannababy Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2020
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  @Sanemsi честитки да е здрав и жив јунакот :l: тебе брзо опоравување :l:
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 18. wannababy

  wannababy Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2020
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  @Bebac честитки да е здрав и жив јунакот :l: тебе брзо опоравување :l:
   
  На Sanemsi и Bebac им се допаѓа ова.
 19. Ceculka

  Ceculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2019
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Честитки,сега во породилни приказни те чекаме :inlove:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Chuchanov

  Chuchanov Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2019
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  1.232
  Пол:
  Женски
  Честитки да е живо и здраво :l::hug:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.