Се породив...

Дискусија во 'Бременост' започната од leo-n-tina, 7 август 2012.

 1. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.911
  Допаѓања:
  97.866
  Честитки. Жив и здрав да е :)
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  2.424
  Допаѓања:
  74.498
  Пол:
  Женски
  Честитки мила, здраво и живо да ви е синчето:inlove: :party: :hug:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 3. PurpleMind

  PurpleMind Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  461
  @Sanemsi, да сте живи, здрави и среќни!
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NNK19

  NNK19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  549
  Допаѓања:
  1.330
  Пол:
  Женски
  Честитки да е жив и здрав :sun:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 5. NNK19

  NNK19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  549
  Допаѓања:
  1.330
  Пол:
  Женски
  @Sanemsi Честитки да е жив и здрав:sun:
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. CareTee

  CareTee Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
  Честитки, жив и здрав!:inlove:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.261
  Допаѓања:
  15.338
  Честитки :party: живи и здрави, да се радувате цел живот :hug: :inlove:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Jana06

  Jana06 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2016
  Пораки:
  2.301
  Допаѓања:
  6.047
  Пол:
  Женски
  Аиии си лета времето, да е живо и здраво и многу да ве радува :inlove:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Maja92@

  Maja92@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2019
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Честиткии :inlove:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Butterfly1107

  Butterfly1107 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Честитки мајка :) Живо и здраво нека е и многу да ве радува :)
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 11. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  61.402
  @Sanemsi @Bebac живи и здрави да се јунаците :hug: :inlove:
   
  На Sanemsi и Bebac им се допаѓа ова.
 12. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.316
  Пол:
  Женски
  Cestitki
  cestitki!
   
  На Sanemsi и Bebac им се допаѓа ова.
 13. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  2.424
  Допаѓања:
  74.498
  Пол:
  Женски
  @Sanemsi честитки, да е здраво и живо синчето:party: :hug:
   
  На Sanemsi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  1.783
  Допаѓања:
  60.674
  Пол:
  Женски
  @Bebac честито мајка,уживај во новата улога со безброј среќни моменти:hug:
   
  На Bebac му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Филотеа

  Филотеа Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2019
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  587
  Пол:
  Женски
  Се породив утрово! Ги здогледав тие прекрасни очиња!:l:
   
  На Martka, Snowflake97, piksooki и 30 други им се допаѓа ова.
 16. Kate Rina 93

  Kate Rina 93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2018
  Пораки:
  826
  Допаѓања:
  16.677
  Пол:
  Женски
  Жив и здрав нека е бебушот, а тебе мајка брзо опоравување ти посакувам:hug:
   
  На Maja92@ и Филотеа им се допаѓа ова.
 17. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.261
  Допаѓања:
  15.338
  Честитки мајка, да сте здрави и живи, гушкајте се и радувајте се заедно :inlove: :hug: :party:
   
  На Maja92@ и Филотеа им се допаѓа ова.
 18. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  1.240
  Пол:
  Женски
  Честитки мамички да ви се живи и здрави .:inlove::l:
   
  На Филотеа му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Butterfly1107

  Butterfly1107 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Честитки мајка :)
   
  На Филотеа му/ѝ се допаѓа ова.
 20. monka_bonbonka

  monka_bonbonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2017
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  3.523
  Пол:
  Женски
  Честиткии мајче, живи и здрави да сте :inlove::inlove::inlove:

  @Филотеа @Bebac @Sanemsi Девојки честиткиии машала деновиве :l:
   
  На Sanemsi, Филотеа, Maja92@ и 2 други им се допаѓа ова.