Се прашувам дали

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Markian, 20 јули 2020.

 1. Markian

  Markian Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2020
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Машки
  Се прашувам многу нешта но во моментов,дали ако Анѓелина Ѓоли од Х причини си ја одстрани едната природна нога и место неа си стави некоја топ самоходна задња реч ко ратови звезде, Дали би имала следбеници по светот,нешто ко мода.Ако и вие сте се прашувале нешто или се прашувате пишете,ако темава се повторува случајно не е намерно.
   
 2. Markian

  Markian Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2020
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Машки
  Мое мислење е дека би имала следбеници дури и кога половина мозок би отстранила.
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. poi

  poi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2019
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  705
  Пол:
  Женски
  Се прашувам дали мисли на мене кога е со друштвото...
   
 4. CarrieBradshow

  CarrieBradshow Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2020
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Тоа зависи само од тебе ;)
   
  На poi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.787
  Допаѓања:
  19.293
  Пол:
  Женски
  Се прашувам дали некогаш ќе се тргнат оние сталежи , предрасуди и такви глупости , што врска немаат со почетоците на човештвото ..
   
 6. Bezobrazna01

  Bezobrazna01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2020
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  Се прашувам дали од септември ке има школо:worried: