Се сакам себеси поради...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Avril.09, 23 мај 2011.

 1. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  45.655
  Пол:
  Женски
  Затоа што сум непопустлива и своеглава :lol: некогаш ми е маана,некогаш квалитет тоа :D
   
 2. angelaxD

  angelaxD Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  45
  уфф има многу еве неколку :D
  Се сакам себеси пошто су инаетчика 8)
  Се сакам себеси зошто терам до крај. :rofl:
  Се сакам себеси зошто сум снаодлива :lol:
  Се сакам себеси зошто сум си нарцис :tmi:
  Се сакам себеси зошто сум гоолема мрза :$ :tmi:
  Се сакам себеси онаква каква сум 8) 8)
   
 3. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  473
  Затоа што сум силна, истрајна и позитивна :)
   
 4. monnii-4

  monnii-4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  58
  Затоа што сум нарцис.
  Затоа што сум арогантна.
  затоа што знам да се снајдам во секаква ситуација.
  Затоа што сум тврдоглава.
  Затоа што можам и успевам. :lol:
   
 5. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Затоа што брзо успевам да ја пребродам болката и тешкотијата,затоа што сум упорна,организирана и си стојам на зборот секогаш! ;)
   
  На Oki777 и Rama им се допаѓа ова.
 6. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.189
  Допаѓања:
  4.597
  Пол:
  Женски
  Си се сакам себеси поради:
  1.Тоа шо сум голем инат
  2.Тоа шо сум ладна особа бар така велат сите :rofl: како да немам чуства, шо и не е така
  3.Тоа шо сум премногу искрена и на сите им плескам у фаца тоа шо мислам, ( мана ми е ) :?:
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 7. cherry-on-top

  cherry-on-top Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2013
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  45
  Се сакам себеси затоа што сум една и единствена 8)
   
 8. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.127
  Допаѓања:
  68.576
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси затоа што сум позитивна!
  Се сакам себеси затоа што кажаниот збор не го враќам назад!
  Се сакам себеси затоа што сум најголем инат :D
   
 9. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  2.823
  Пол:
  Женски
  Истото би го кажала и за мене :D
   
 10. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  265
  Се сакам себе зашто сум забавна.
  Се сакам зашто сум голем оптимист.
  Се сакам себе зашто знам да се снајдам во лоши ситуации.
  Се сакам себе зашто си се гледам како убава и покрај сите маани.
  Се сакам себе зашто успевам да уживам сама во сопствено друштво.
  Се сакам себе зашто не сум завидлива и секогаш секому му посакувам среќа.
  Се сакам себе зашто сум од типот на личности со кои би сакала да сум опкружена.

  Ама највеќе се сакам себе зашто ме сакаат луѓето околу мене.
   
 11. awayfromyou

  awayfromyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  Хахаха, исто и јас :D Голем нарцис
   
  На love-cat19 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Femina777

  Femina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  235
  Се сакам себе си поради тоа што сум :
  забавна
  песемист
  имам убави очи
  нарцис
  помам на другите
  сакам да одам на журки
  позитивна сум
  силна сум
  креативна и полна со идеи
  снаодлива сум
  амбицијозна сум
  знам да сакам
  храброста
  се хранам здраво
  вежбам многу
  арогантна
  тврдоглава
  мрза
  и бидејќи сум оргинална
  :)
   
 13. jovana03

  jovana03 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  6.059
  Пол:
  Женски
  Иницијаторка
  Шегаџија
  Снаодлива
  Паметна
  Најмногу се гордеам на моето тело
  Верен другар
  Искрена
  Сакам забави
  Сакам дружење
  Знам да сакам
  Имам убави очи
  Силна
  Терам до крај
  Прифаќам секаков предизвик
   
 14. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.254
  Пол:
  Женски
  Оптимист :)
  Храбра
  Самоуверена
  Среќна
  заљубена :inlove:
   
 15. HurremSultan

  HurremSultan Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  117
  Се сакам себеси затоа што сум:
  Храбра, упорна, трпелива, снаодлива. Благодарение на мојата храброст во комбинација со мојата упорност, трпение и снаодливост, ја сменив судбината. Од буквално на дното, сега сум многу многу повисоко...
   
 16. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  4.278
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси поради тоа што цврсто стојам на земја, тврдоглава, со убави очи и коса и поради тоа што имам свое Јас :)
   
 17. iRony

  iRony Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси затоа што

  - Сум добра советџика и добар и истраен исслушувач на сите

  - Убаво пеам хаха

  - Сум педантна и скромна

  - Имам зелено-плави очи

  - Имам голем спектар на познанствва и пријатели ...
   
 18. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.615
  Се сакам себеси поради
  1.Вистински пријател за вистински пријатели
  2.Добар и Емотивен
  3.Скромен
  4.Искрен
  5.Комуникативен
  6.Дружељубив
  7.Верен до смрт на девојка или идна жена
  8.Снаодлив
   
 19. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  14.616
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси поради тоа што сум :
  - Тврдоглава
  - Верна ( како другар , партнер ... )
  - Комуникативна
  - Секогаш спремна да пружам помош на било кој , било какде
  - Чувствителна
  - Дружељубива ( само кон оние кои го заслужуваат тоа )
  - Поради тоа што ода од крајност во крајност :lol:
  - Скромна
  - Искрена
  - Упорна
  - Помалку мрзелива :tmi: :$
   
  На love-cat19 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Budha

  Budha Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  21
  ...мојата скромност, приземјеност и позитивност.
  Физички не се сакам, воопшто.