Се сакам себеси поради...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Avril.09, 23 мај 2011.

 1. alexa_dimoska

  alexa_dimoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2018
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси поради збирот на сите позитивни и негативни карактеристики кои ме прават индивидуа со посебна уникатност која ме издвојува.:)
   
  На Sejfullai, Scooby Doo, "Zoki" и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.140
  Допаѓања:
  3.871
  Пол:
  Машки
  Се сакам себеси поради тоа што сум решителен, ладнокрвен, трпелив, рамнодушен скоро на се, мислам со своја глава.
   
  На stetoskop, Rama и alexa_dimoska им се допаѓа ова.
 3. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.148
  Пол:
  Женски
  поради тоа што сум најубава
   
  На Rama и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 4. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Се сакам себеси поради мојата упорност
  Се сакам себеси поради мојата мојата знаеодливост
  Се сакам себеси дека сум убава
  Се сака себеси дека сум културна
  Се сакам себеси поради моја позитивност
  Се сакам себеси поради мојот карактер
   
 5. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.284
  Допаѓања:
  10.620
  Пол:
  Женски
  Поради карактерот и снаодливоста. Секогаш велам дека нема нешто што не можам и секогаш сум во право и успевам во тоа
   
 6. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.282
  Пол:
  Женски
  :angel: Се сакам себеси поради мојата инаетливост. :devil:
   
 7. Katty52

  Katty52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2017
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Поради Борбеноста и Упорноста !
   
 8. st2007

  st2007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  678
  Пол:
  Женски
  Поради мојата духовитост и мојата претерана искреност, која некогаш на некои им смета.
   
 9. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.429
  Допаѓања:
  136.523
  Пол:
  Женски
  Знам кога е доста.
   
 10. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Се сакам поради тоа што работам на себе,не сум строга кон себе и поради тоа што не се споредувам со другите.
   
 11. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.507
  Допаѓања:
  43.496
  Поради мојата истрајност, одговорност, упорност, емотивност:l:
   
 12. zuto

  zuto Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  3.293
  Допаѓања:
  22.189
  Се сакам себеси единствено поради мојата непогрешлива проценка на луѓето. Мојот психорентген апарат досега не ме излажал.
   
  На poenta, hermosa и carangigia им се допаѓа ова.
 13. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.415
  Допаѓања:
  24.981
  Пол:
  Женски
  Поради мојата истрајност,трпеливост и позитива.
  Билион пати животот ме турнал во бездна,јас покажав дека можам и сакам да излезам од неа.
   
  На Sexychica му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Co0kie

  Co0kie Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2017
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  283
  Пол:
  Женски
  се сакам себеси поради мојата упорност; да не ги слушам идиотите кои ми зборуваат зад грб и да продолжам напред; да се мотивирам, да живеам исполнувајќи ги своите цели.
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 15. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  420
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Се сакам поради тоа што секогаш ги гледам работите од подобра страна.
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.900
  Пол:
  Женски
  Поради мојата одлучност се што ќе замислам го реализирам.
   
 17. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.552
  Пол:
  Женски
  Поради моето персоналити.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Angelopus

  Angelopus Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Машки
  Поради мојата иксреност,добронамерност,инаетливост
   
 19. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
  Не постои нешто повеќе на светов што сакам од себе си , се сакам себе си и не ми треба причина ,поради ова или поради она.
   
  На Herrera и Dentina им се допаѓа ова.
 20. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.233
  Допаѓања:
  17.950
  Пол:
  Женски
  Како не сум ја видела темава досега :o
  Се сакам себеси поради:
  -својот став
  -своето стекнато искуство од кое сум научила доста
  -својот изглед
  -својот начин на размислување околу одредени работи
  - карактерот
  -инаетот :D :$
  -способноста за брзо размислување/рачуница некоја/договарање/планирање
  -поради храброста која ја имам 8)
   
  На Queen8 му/ѝ се допаѓа ова.