1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се чувствувам ко курва...

Дискусија во 'Канта' започната од fani88, 31 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. fani88

    fani88 Активен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Девојкиии имам голем проблем :( :( Ептен сум затрескана во дечкото на најдобрата другарка... и се ке беше ок да можам да го избришам вчерашниот ден :worried: Значи бевме излезени на кафе ние тројца ,супер си поминавме заебанции ова она.. и ај накај дома да одиме и дека типот со кола .. ја носи прво неа дека успат му е.. па мене после,доаѓаме пред зграда и требаше некој слики да му дадам на цд од одмори што сме се сликале и го викнав горе сама бев. Се качи и ај по една цигара да не биде џабе идењето . И седиме заедно на фотеља гледаме слики на лаптоп јас се топам до него преубаво ми беше :$ Почна да ми кажува дака сум мн sexy во бикини ме гушка ме бакнува по вратот демек онака на шала, другарски се имаме и порано така зезано и тоа пред другарка ми само сто овој пат мн се напалив.. Му го стискав преку фармерки па и бутнав рака му го дркав... се напали и он му се дигна и го извади(типот го има најубавиот кур што сум го видела :$) Неможев да издржам почнав да му го пушам,преубаво ми беше .. не ни помислив на другарка ми во тој момент. колку само уживав ке му го изедев.Ми сврши во уста по лице и по коса ме испрска.Во животов не сум била толку напалена,ке му платев да ме изебе. Ама сврши типов се избриша се среди и ми вика дека грешка било се ова и дека ја сака другарка ми,ме гушна само и си отиде. А ја лежам таква цела со сперма лом напраена. Се осетив ко дроља безвредно,ко да сум курва пред мтв :@ .Инаку во врска се 2 години,она мн го сака а и он неа ваљда.. до вчера бев убедена дека му е се на светов... :( Уште неможам да поверувам што ми се случи... не сакам да ја изгубам неа пред се...
    Пред да ме торпедирате со коментари дека не сум требала и дека заслужувам сега да се измачувам... само сакав да кажам на некој да ми биде полесно па и ова е начин... ;(
     
  2. SEKERLEMA

    SEKERLEMA Популарен член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2013
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    408
    Јас искрено, не би сакала да сум на местото на другарка ти.
     
    На thelittle17, kate21, leighton23 и 2 други им се допаѓа ова.
  3. leighton23

    leighton23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2013
    Пораки:
    738
    Допаѓања:
    1.681
    Затоа јас немам многу доверба во другарки, секој на некој начин си гледа само за себе. Но не си ти тука единствениот виновник и дечкото на другарка ти е подеднакво виновен како тебе. Жал ми е за другарка ти две блиски личности и забиле нож во грб. Така ти е тоа на денешно време ќе те повреди баш оној од кој најмалку очекуваш да го стори тоа...
     
    На Broken♡, Queen-b, tinan и 2 други им се допаѓа ова.
  4. fani88

    fani88 Активен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Не е тој виновен јас сум... машко ко машко за нив е тоа нормално. Како и да е фала за коментарите,можам да предвидам што ке се случи.Јас нема да издржам,ке и кажам таа ке се налути нормално ке и се сруши цел свет, ке остане без дечко, јас без другарка и после тоа така смирена ке можам да се убијам и да одам во пеколот ;(
     
  5. leighton23

    leighton23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2013
    Пораки:
    738
    Допаѓања:
    1.681
    Да бре машко ко машко да ја сакал немало да ја изневери, сите машки ако изневеруваа така...и да подобро да и кажеш отколку да го носиш тоа како товар. Ќе и биде тешко ама ќе свати каков дечко има тој не ја заслужува.
     
  6. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.573
    Допаѓања:
    80.649
    Пол:
    Женски
    E како да не, многу ме нервира изразот „машко ко машко“.
    И двајцата сте криви, ниту тој не е цвеќе за мирисање - можел да прекине ако нешто му значела другарка ти и ако мислел на неа, па ако сака не две години, ами и два месеци да се во врска. Жално.
     
    На theowndemon, thelittle17, kate21 и 2 други им се допаѓа ова.
  7. aaaaa

    aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    737
    Допаѓања:
    1.214
    Пол:
    Женски
    Прва грешка ти била што и покрај тоа што ти се свиѓа,си го викнала кај тебе кога си била сама. Не требало. Тоа бакнување во вратот мене не ми личи на нешто што го прават другари, во никој случај. :^) Сте дозволиле да ве понесат страстите без да размислите за последиците. Тој не помислил на својата девојка, ете не се знае утре можат и да не бидат заедно,( макар и ако тој ја сака како што ти кажал, не требало да дели комплименти од стилот колку си секси ,дојди да те бакнам во врат) :x но ти да не помислиш на својата другарка? Верувај, штом ти е најдобра другарка, таа одредени проблеми во врската можеби ќе ги сподели со тебе, не знаејќи дека тоа го прави со погрешната личност, или пак некои убави моменти и ти нема да можеш да ја погледнеш во лице. А ако случајно дознае другарка ти? Ако се скараат и тој и каже? Не сакам да те осудувам и всушност тоа не ми е намерата, ете и сама си свесна за грешката која си ја направила и тоа нека ти биде лекција.
     
    На a.c.k.a, tessie и koritsaki им се допаѓа ова.
  8. lunicka

    lunicka Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    3.681
    Допаѓања:
    97.907
    Пол:
    Женски
    Очигледно поимот женска солидарност е мислена именка.
     
    На thelittle17 и tessie им се допаѓа ова.
  9. SEKERLEMA

    SEKERLEMA Популарен член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2013
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    408
    Не се согласувам дека само ти си виновна.Како може него да го оправдува фактот дека е машко?Никако.
    Значи него било која може да му го пружи задоволството и после тоа чао пријатно?А девојка му кој ја шиша. :^) Ниту тебе ти беше гајле за другарка ти ама него уште помалку.
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Daisy.E

    Daisy.E Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2013
    Пораки:
    77
    Допаѓања:
    57
    Богами и ќе свати и каква другарка има...
     
  11. fani88

    fani88 Активен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Факт е дека сме и двајцата криви... само што јас се осеќам по "крива" од него зошто на некој начин јас почнав...не дека тој не беше напален ама се ке останеше само на гушкање.. а вака..
     
  12. drugarka

    drugarka Популарен член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2011
    Пораки:
    1.418
    Допаѓања:
    4.980
    И без деталите ќе знаевме како се чувствуваш. :tmi:

    :|
    Ти си покварена другарка, а тој е лажливец, измамник и општо лош дечко.

    Ако го оправдуваш што си му ја пикнала раката во гаќи, а тој воздивнувал, тогаш си се заслужувате.
    А ти таков дечко да си најдеш?...

    :fubar:

    Едит- Да и кажеш на другарка ти, ако ништо друго да не и го направи тоа пак.
    Стварно ми е жал кога ќе прочитам вакво нешто, да беше некоја тинејџерка па да и се смуваш со дечкото ај да разберам (ма да и тоа не можам) ама ова.. :/
    Ах...
     
    На Hipster и Lepaaa им се допаѓа ова.
  13. SEKERLEMA

    SEKERLEMA Популарен член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2013
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    408
    А и не сфаќам како може таквото гушкање да биде нормално т.е. оправдано
    а и тој не можел да рече не,да одбие,така?
     
  14. fani88

    fani88 Активен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    како се брише профил? ве молам.. ;(
     
  15. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.573
    Допаѓања:
    80.649
    Пол:
    Женски
    Никако не може да се избрише - не постои таква опција.
    Ќе остане вечно да векува низ овие феминовски простори(и).
    Сега и во вечни векови. :!:
     
    На senza.parole, little.woman, Sw3et.Ang3l и 5 други им се допаѓа ова.
  16. Maroon5

    Maroon5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 август 2012
    Пораки:
    1.068
    Допаѓања:
    936
    Колку убаво, него му поминало меракот и тебе те зафркнал ;)
    И стварно треба да се чуствуваш така, и треба да се засрамаш!!!
    И двајцата се криви!!!
    Само незнам понатаму како ќе ја погледнаш твојата бивша најдобра другарка ;)
     
  17. m.i.g

    m.i.g Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.074
    Допаѓања:
    5.777
    Пол:
    Женски
    И треба така да се чуствуваш,како што си напишала во насловот |( тешко на девојчето со такви како тебе и дечко е ... за грев сте
     
    На Sanjichka007 и okcenzi им се допаѓа ова.
  18. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.961
    Пол:
    Женски
    Eдинствена другарска работа која можеш да ја направиш за девојката е да и` кажеш што се случило, да не биде девојка на некој на кого „му се дешаваат грешки“ уште долго време (ако има памет). Не го оправдувај и него. И тој можел да има совест и да си го остави во гаќи и евентуално да се изд*ка на твојата слика по бикини дома. Јадна девојка и другарка. Од сите страни се спрдачат со неа. :(

    Ама и таа си е крива. Што не реагирала на тие гушкања и физички контакти? Се знае другар со другарка како физички треба да се понаша кога е во врска. Од овој аспект, многу убаво ја разбирам љубомората на мм. Затоа што има вакви и другари, не само другарки.
     
    На thelittle17, Queen-b и leighton23 им се допаѓа ова.
  19. macedonia.timeless

    macedonia.timeless Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2012
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    137
    Типот имал најубав кур, ќе му платела да ја изебе :fubar:

    Кажи го тоа на другарка ти ..
    Неможеш ништо да направиш назад толку си растурила пријателство а и врска но за нив немој да мислиш дека е само од тебе од двајцата е бидејќи ниеден не помислил на другарка ти..

    Фемина треба да се заврани за лица под 18 г.
    Сешто..
     
    На Queen-b му/ѝ се допаѓа ова.
  20. drugarka

    drugarka Популарен член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2011
    Пораки:
    1.418
    Допаѓања:
    4.980
    ^ Девојкава има 24.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.