Се чуствувам искористено, каде грешам?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од besafetested, 19 јануари 2016.

 1. besafetested

  besafetested Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2015
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  17
  Знам дека сум брзозборка и дека многу зборувам но дали е тоа причината што соседките несакаат да се дружам со нив? Доаѓаат еднш во 2 месеци и тоа на 10 мин и си одат. Кога јас сакам да одам кај нив или не дигат телефон , или се болни или одат некаде. Се чуствувам искористена бидејки ако им треба помоШ јас овде сум потоа каој ме е*е. Се осекам осамено , каде ли грешам?