1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се чуствувам искористено, каде грешам?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од besafetested, 19 јануари 2016.

 1. besafetested

  besafetested Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2015
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  17
  Знам дека сум брзозборка и дека многу зборувам но дали е тоа причината што соседките несакаат да се дружам со нив? Доаѓаат еднш во 2 месеци и тоа на 10 мин и си одат. Кога јас сакам да одам кај нив или не дигат телефон , или се болни или одат некаде. Се чуствувам искористена бидејки ако им треба помоШ јас овде сум потоа каој ме е*е. Се осекам осамено , каде ли грешам?
   
 2. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.690
  Пол:
  Женски
  Да си најдеш други сосетки што ќе бидат дружељубиви. :)