Се што не мачи во врска со мистерии

Дискусија во 'Канта' започната од MiaB, 19 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MiaB

  MiaB Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Листав низ форумов, ваква тема не најдов. Во темава можеме да напишеме се што не мачи во врска со некои мистерии, некои случки....
  Па доколку имаме одговор, слободно повелете.
  Ајде, кој ќе го скрши мразот?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.