Се што посакувам за Нова Година е ...

Дискусија во 'Канта' започната од offtopic15, 1 декември 2012.

 1. offtopic15

  offtopic15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  102
  Ја направив оваа тема со цел сеој да си ги напише желбите за нова година безразлика дали можат или неможат да се најдат по елката :D Еве јас прва ... во годинава што ми надоага сакам да најдам некој што го сакам и тој мене ,да си се држам убаво со килажата и мнгу успех да имам на образовен план :)
  Имено ако има некоја таква група веднаш ставете ја под клуч :P
   
 2. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  316