Силикони на уста...

Дискусија во 'Лице' започната од 2468, 25 март 2010.

 1. Ева33

  Ева33 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Сега прашав
  Теоксан, 0.5 мл 6000 ден и зел на пријателката
   
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Порано, не сега. Кога бев помал. :angel:
   
  На Kimberly11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.794
  Допаѓања:
  36.548
  Пол:
  Машки
  Веројатно е еден од првите што почнале со филери. Сега поновите за да привлечат муштерии, ставаат пониски цени, бидејќи и конкуренцијата е поголема од порано.
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.092
  Допаѓања:
  14.697
  Пол:
  Женски
  Каде има ординација Д-р Мартин?
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  640
  Гевгелија, ама доаѓаат и Ск , пиши му
   
 6. Ева33

  Ева33 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Др. Мартин што јас го познавам не е од Гевгелија, од Гостивар е.
  Работи и во Ск и Гв.
   
 7. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  640
  Може ја да сум се помешала. Еве на овој мислам, да се разбереме подобро , да не е расипан телефон :D
   

  Прикачени фајлови:

 8. Ева33

  Ева33 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  За иста личност збориме ;).
  Од Гостивар е,
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  640
  Епа сум се збунила :D
   
 10. Angy.S

  Angy.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Колку чини 0.5мл кај др.Мартин, а колку во Перла центар,пишете вие што сте правеле?
   
  На Margaritka♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Margaritka♡

  Margaritka♡ Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Jas imam prasano ,cini 6500 den 0.5 i 12 500- 1 mililitar. kaj dr Martin. A vo Perla ne znam,nikogas ne sum prasala, ne mi se dopagja kako raboti ona..
   
  На Angy.S му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Angy.S

  Angy.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Др.Мартин доаѓа и во Ск така?
   
 13. Margaritka♡

  Margaritka♡ Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  ne znam toa :) nemam prasano..ama mozno e ,pisi ,prasaj.. Jas veke si zakazav termin za u juni ama u Gv,imam tetka tamu,taman, em na gosti,em novi usni heheh
   
  На Компир Манџа, ludamaja10 и Angy.S им се допаѓа ова.
 14. Angy.S

  Angy.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Супер,ајде па чекаме имресии хаха
   
 15. Margaritka♡

  Margaritka♡ Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  edvaj cekaaam!
   
 16. Radmiwce

  Radmiwce Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  19
  Зборувате за dr.martinmojsoski нели? Така му е инстаграм профилот Ако е тој ,дефинитивно ДА! Јас немам видено некој да работи поубаво од него искрено. и Др Роберт е ок, ама јас би кај Др Мартин!

  Да,да,да! Овој е тој!
   
  Последна измена од модератор: 29 април 2020
  На ludamaja10 и Angy.S им се допаѓа ова.
 17. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  2.180
  Пол:
  Женски
  Читав дека сте го препорачувале Др.Мартин, искрено првпат го отворив денес.
  5 пати му го разлистав профилот и не најдов ниедна паткеста уста. Има техника на russian lips шо мене највише ми се свиѓа. Дефинитивно закажувам кај него, само да стивне малку ситуацијава.
  Не ми е мака ни до Гостивар да одам, само да знам дека ќе ме напраи као шо сакам.
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.112
  Допаѓања:
  4.275
  Пол:
  Женски
  Колку зима Мартин за 1мл?
   
 19. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  2.180
  Пол:
  Женски
  Не знам, јас прашав за 0.5мл, 6000 е.
  Претпоставувам 1мл би бил околу 12000/13000.
   
  На ludamaja10 и Angy.S им се допаѓа ова.
 20. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.011
  Допаѓања:
  12.097
  Пол:
  Женски
  Со кој филер работи др.Мартин?