babylove овошни кашички

Силиконски капки

Дискусија во 'Канта' започната од getting.started, 11 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. getting.started

  getting.started Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  13
  Сакам да ми кажете кои силиконски капки капки за коса се убави, како се нанесуваат и да се некаде поефтинки :$ :D
  Знам декаа темава е дупла, има многу вакви теми отворени ама поконкретно сакам да ми се каже. позз :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  А зошто ја отвори ако знаеш дека е дупла? :D
  Еве овде види си kosa/silikonski-kapki-za-kosa-t2340/ ехее види колку страници има за читање, сигурно ќе си најдеш одговор :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.