Симптоми на бременост

Дискусија во 'Бременост' започната од macence, 19 ноември 2009.

 1. Jana06

  Jana06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2016
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Секако дека е можно ама нема да знаеш за сигурно додека не направиш тест. Мене на пример и јајниците ме болеа ама градите ме болеа различно, повеќе ми тежеа. Ако си имала рана овулација, напрај тест утре сабајле. Да си видиш тоа што посакуваш.