1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Синхронизиран оргазам

Дискусија во 'Секс' започната од nikolince22, 13 јануари 2010.

 1. nikolince22

  nikolince22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  12
  dali ke se slozite so mene oti sovrseno cuvstvo e zaednickiot orgazam: :D
   
  На glosipgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Хахаха се сложувам со тебе потполно!!! :)
   
 3. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  Se slozuvam poubavo od toa nema .
   
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.123
  Пол:
  Машки
  Se e dobro koga dobro kje se svrshi...
  podobro od toa zadravje... :roll: :)
   
 5. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Јас се согласувам дека тоа е врвот на сексот. :)
   
 6. Devils-Candy

  Devils-Candy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  32
  НАЈБОЉЕ! :D :up:
   
 7. natasaltd

  natasaltd Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  48
  pa ne bas,mene mi e bolje prvo ja pa on,pa negoviot orgazam trae 2 sekundi.......da bideme realni:))
  >:
   
 8. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  215
  Се сложувам ! :)
   
 9. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  17
  Дефинитивно тоа ми е врвот :)
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  :D интересно!!!
   
 11. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  114
  Многу е топ! Прекрасно е, ама само еднаш ни се има случено, за жал. Неколку пати брзо еден после друг, ама заедно во исто време-само еднаш и беше... Земјотрес. Не можевме да се прибереме неколку минути! :clap:
   
  На glosipgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  28
  :) Леле најубаво е ! Искрено многуу често ни се случува на мене и на дечко ми ! :) Нема по прекрасно чуство од тоа ! :) :inlove:
   
 13. Neskrotliva

  Neskrotliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  7
  Istoto go mislam i jas :))) i kaj e 4esto :))))
   
 14. AlekBt

  AlekBt Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Машки
  Aj da ne bidam bukvalist, ama povekje trae dusho :P
   
 15. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Ммм најубаво нешто!!! :inlove:
   
 16. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Скоро секогаш свршуваме истовремено...Навистина е врв и е прекрасно! :$ :inlove:
   
 17. Himena

  Himena Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Дефинитивно е врв и момент на екстаза ;)
   
 18. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  124
  заеднички оргазам...најубавооооо :*
   
 19. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Најромантично на свет! Преубаво! :inlove:
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  блазе си ви....а јас..... :doh: