Форумџика на годината 2020

Сирена (Siren) [2018]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од moon1, 13 април 2018.

 1. sweet-cherry

  sweet-cherry Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.347
  Допаѓања:
  18.674
  Пол:
  Женски
  Леле последните епизоди :tmi: Многу лошичка ми стана некако, ама си ја догледав :D Погодив за Хелен :angel: Не знам дали ќе ја гледам наредната сезона, ако ми задржи внимание првата епизода и ако има интересна приказна, мејби.
   
 2. Ледена Кралица^^

  Ледена Кралица^^ Активен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2017
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ја изгледав 1 сезона. Знае некој кога ќе излезе 2 сезона?
   
 3. Naija

  Naija Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  2019 ваљда на пролет. Прочитав негде дека ќе има 16 епизоди.