Сируп за слабеење - Honey slim

Дискусија во 'Диети' започната од Fontana, 24 септември 2018.

 1. Alpha010

  Alpha010 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  За сите што не можите да ослабите, консултирајте се со нутриционист и со вистински фитнес тренер кој ќе склопи тренинг програма по ваша потреба.
   
 2. Baby23Baby

  Baby23Baby Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  211
  ајде ќе бидам упорна....досега пола шише отиде веќе, 2 пати дневно пијам сабајле и вечер но без резултат
   
 3. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Mene denes mi stigna sirupot i go pocnav vednas, ajde ke vidime kako ke ide ke ve izvestuvam
   
 4. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  30.213
  шо знам
  следам по нет и фб групите пола -пола се изкуствата
  поал викаат функционира пола викаат не функционира џабе фрлени пари
  ај сеа на кој да веруваш?
   
 5. martin01

  martin01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Машки
  Тоа е доказ дека секој организам различно реагира :D
   
  На Jessicka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  30.213
  и ако не пробаш неможиш да знаеш нели хахаха
   
  На Osamena devojka, Jessicka, KiT и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Јас 4 дена како го пијам и столиците ми се редовни секој ден, а претходно беа по 2 во цела недела, апетитот ми е намален т.е ми се гади кога ке седнам да јадам. И после сирупот ми е така мачно во желудникот и потоа поминува, некој со вакво искуство??
   
  На Jessicka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Jessicka

  Jessicka Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки Јас го имам сирупот и го користам еве втора недела ефект имам само во столицата иако пред тоа маки мачев ... од сирупот осетив дека мн брзо ми го празне желудникот и кога е празен ме боли па мора постојано нешто да јадам за жал да не заборавам надуеноста што ја имав сега нее толку честа како пред сируп а за совет нз што да ви кажам како што читам кај сите е различно и нема кпнкретен резултат Пријатна Вечер
   
 9. Pocahontas9

  Pocahontas9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2018
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Zdravo feminki, da prasam vie sto go koristevte Honeyslim kako ste zadovolni od konecniot rezultat,ima li efekt zasto gledam nekoi clenki go pijat.Poz,izvinete za latinicava.
   
 10. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Baby23Baby како оди со сирупот??
   
 11. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Pocha
  Pocahontas9 јас го пијам скоро 20 дена и до сега ништо не приметувам ни во обем ниту пак во килограми..
   
  На Pocahontas9 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Jessicka

  Jessicka Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Paa Moze bi svarno zavisi od organizam do organizam no kako so gledam i citam na poveke ne im pomaga ovoj sirup isto kako i mene za Zall
   
 13. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.616
  Допаѓања:
  5.323
  FB_IMG_1544713661287.jpg за колку време има резултат?
   
 14. Jessicka

  Jessicka Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Јас го пиев ниту едно кг.не се промени и ме разочараа каде толку ги наогаат луѓето со слики и со мн промена на килажата ☺
   
 15. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  30.213
  Мене тие на фб шо ги објавуват не жи се репер да верувам оти е делотворно
  Таму може и сами од лажни профили да си пишуваат
  Затоа тука на форумот чекам да пише некој задоволен ама ко шо гледам освен шо регулира столица друго ефект нема
  Ај да видиме може ке пише некоја задоволна членка
   
 16. Bonbonçe31

  Bonbonçe31 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Jaс го пиев пред 9 месеци ама и вежбав. Имаше резулат мислам повеќе од вежбањето и не го испив цело шиише. Сакав пак да го нарачам деновиве. Ама има и еден чај од албанија те топи. Само треба да го побарам заборавив како се викаше. Се мислам кое да го земам. А и со зелениот чај што го пијам добро иде.
   
  На Bubu111 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  5.022
  Пол:
  Женски
  Aко го најдеш чајот, пиши ми
   
  На Bonbonçe31 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  30.213
  Ај пиши шо чај е тоа
  Или тури слика ако имаш
   
 19. Bonbonçe31

  Bonbonçe31 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Вечер кога ке си одам дома ке го побарам ке ти пишам
   
  На ALISA0000 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bonbonçe31

  Bonbonçe31 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Неможам да го најдам чајот збам дека нешто детпкс слимс се секавам на паковањето..ама го нема