Сируп за слабеење - Honey slim

Дискусија во 'Диети' започната од Fontana, 24 септември 2018.

 1. papillonP

  papillonP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  4.184
  Пол:
  Женски
  Алиса каде читаш негативни коментари за сирупот? Бидејќи мене баш тоа ми е сумливо дека на страната на фб нема ниеден негативен коментар, се се позитивни.

  Инаку јас имам испиено едно шише и ништо од кг мање. Во обем имаше ефект некој но се си мислам дека тоа беше вода неисфрлена кај мене бидејќи стомакот ми беше претходно баш како подуена па жими тоа беше ефектот. Откако го испив не порачав веднаш ново шише и еве ме повторно подуена шо се вика со зголемен обем у половината.

  Да напоменам не јадам грицки, газирано не, благото на минимум го ставив и лебот го заменив со двопек.
  Не вежбам, едина активност ми е пешачење. Јадам два понекогаш три пати дневно во мали до нормални количини.

  И...и никако да намалам кг ;(

  Инаку за сирупот викаат ефектот се гледал после две шишиња и сеа на ум сум дали пак да го порачувам :rofl::rofl: знам луда сум :rofl::rofl:
   
 2. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  26.773
  Е па тука на форумот
  Не ли читаш дека нема задоволни?

  Тироидна жлезда да провериш
   
  Последна измена од модератор: 25 јануари 2019
  На papillonP му/ѝ се допаѓа ова.
 3. papillonP

  papillonP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  4.184
  Пол:
  Женски

  Имам проверено тироида и ехо имам правено во ред си е.

  Јас те разбрав дека на фб си читала, а баш таму нема ни еден негативен, сите слабеат :lol:
   
  Последна измена од модератор: 25 јануари 2019
 4. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  26.773
  Е баш затоа тие мислења не ми се методавни
  Можњ и од лажни профили сами си пишат
  Тука освен за у вц шо одат редовно други пофалби нема
   
  На papillonP му/ѝ се допаѓа ова.
 5. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  159
  Пол:
  Женски
  Од каде го нарачувате
   
 6. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  865
  Пол:
  Женски
  Zdravo Dali ima rezultati od sirupot honey slim?
   
 7. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
 8. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  159
  Пол:
  Женски
 9. FeVeR

  FeVeR Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Go poracav pred 1m no seuste me sum pocnala da go pijam. Send nadevam od utre ke pocnam
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  865
  Пол:
  Женски
  Moze posle rezultatot?
   
 11. FeVeR

  FeVeR Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Moze sekako
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. fila

  fila Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  3.557
  Пол:
  Женски
  Dali gi znaete sostojkite na sirupot? Nemozam da najdam na nivnata strana od koi sostojki e napraven.
   
 13. peperutkaxxx

  peperutkaxxx Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2014
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 14. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки, имаме ли резултати од тие што пијат Honey Slim? Јас искрено веќе четвртата флаша ја завршувам, али многу мали резултати во обем има, ништо особено.. како е кај вас споделете искуства поздрав
   
 15. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  5.004
  Пол:
  Женски
  По 2 шише имав резултати, и тоа убави, 4,5кг сум ослабена.
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво драги феминки, јас да си кажам прочитав погоре ефектот од сирупот се гледал после второто испиено шише и така е. Јас после 2 и 3-то шише имам ослабнато 6 килограми и во обем повеќе и од видливо.Е после 4-то шише почнав да стагнирам и од Honey Slim ми рекоа да паузирам 2 недели и повторно да почнам да го пијам.И така и направив еве сега го почнувам 5-то шише, ке испијам уште 2 и пак правам пауза, во спротивно ќе нема ефекти оти се ствара презаситеност од сирупо. Така да само упорно до целта не се откажувајте, може споро се слабее ама се слабее со помош на овој сируп. Ве чекам со вашите искуства, се надевам ќе помогнам на некој со моето, поздрав.
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mamatatolazar

  Mamatatolazar Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  А во обем колку ослабете
  позз
   
 18. KiT

  KiT Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Точно во обем не сум се мерела, меѓутоа разликата е видлива и сите пантолони морав да ги корегирам оти ми станаа баш големи
   
 19. bibeⓢ

  bibeⓢ Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Женски
  Zdravo sakam da prasam dali doilki smeat da go pijat sirupot,ili dali veke nekoja go piela?Gi prasav na stranata mi rekoa ako bebeto e postaro od 3 meseci,no seoak konsultacija
   
 20. AAKG

  AAKG Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2019
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  65
  Несмееш да користиш суплементи дедека доеш. Некој суплементи содржат филери и некој материи кој се забранети...