Сируп за слабеење - Honey slim

Дискусија во 'Диети' започната од Fontana, 24 септември 2018.

 1. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  30.441
  5шишиња ти се 5месеци
  за 5месеци 5-кг се ништо
  од самата психа шо пиеш сируп и ке се придржаваш на храната ептен малце и ке ги симнеш тие кг
   
 2. BubiZzam

  BubiZzam Нов член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Не знам за вас, јас се изначитав еден куп позитивни коментари и ајде го порачав. Искрено освен тоа што ги чисти цревата и почесто се оди во ВЦ. јас не осетив некој резултат. Океј јас имам проблем со тироидната, може и тоа да си има удел. Меѓутоа продолжив сама да си го правам дома и од домашниот микс има подобри резултати. Ќе си земете ленено семе, оставете го да набубри во млака вода преку ноќ, да ја испушти таа лигава течност која всушност е најбитна, додадете мед, цимет, ѓумбир, лимон, јас додадов и куркума. Изблендирајте го убаво и пијте половина филџанче за кафе наутро и навечер.
  Ова е супер за тие што имаат бавен метаболизам како мене, но дека само од ова ќе ослабнете...и не знам баш.
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.