Сите наши песни - проект на МРТВ

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Calla, 25 мај 2013.

 1. Angelceto

  Angelceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  105
  Почна новата сезона? Кој ден и од колку саат е?
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.275
  Пол:
  Женски
  Во петок од 21 часот.
   
  На Angelceto му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Во недела во 20.30 ;)