1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ситонија (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од kasandrasrce, 4 август 2014.

 1. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  Ситониа- (ГРЦИЈА) Дали некој/а знае дали е убаво на ова место ,како е морето ...?Сакаме да одиме во Хотелот Голден бич на ситониа
   
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.978
  Ситониа- (ГРЦИЈА)

  Sitonia e vtor krak na Halkidiki, celiot krak se vika Sitonija í
  Ima mnogu mesta za odmor. Na koe mesto ti sakaš da odiš? Ne ti kažaa kade
  Se naogja toj hotel?
   
 3. f.e.m.i.n.k.a

  f.e.m.i.n.k.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  764
  Пол:
  Женски
  Ситониа- (ГРЦИЈА)

  Девојки била ли некоја од вас во Неос Мармарас, Ситониа...ме интересира мислење...поздрав
   
 4. VACA

  VACA Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  301
  Пол:
  Женски
  Ситониа- (ГРЦИЈА)

  може ли некој да ми каже цените за смештај како се движат,за да си најдам таму ?
   
 5. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.652
  Допаѓања:
  14.682
  Пол:
  Женски
  Дали била некоја на посејдон плажа во ситониа?