1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ситуација или случај

Дискусија во 'Канта' започната од Packasrcka, 25 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Packasrcka

  Packasrcka Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Годинава летово бев во кина работев на еден проект една вечер бев испадната во бар и на шанкот стои момке со ми личи на саша ковачевич замислете саша ковачевач по некое време собрав храброст и му пријдов и кога стварно он леле побудалев он да ти бил на некој семинар некој и ке останел 3 дена али немал дружба искрајно јас го изневерив дечкоми сите тие 3 дена шти би направиле вие на мпе место
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Саша летово беше на Тајланд и Куба и снимаше спотови. А ти многу тролаш, срцке. :rofl:
   
  На Cinderfakinrella, КикиМаус, Sesil и 2 други им се допаѓа ова.
 3. butterfly6223

  butterfly6223 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2012
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  1.097
  Досадно и е сигурно, а гледам се зачленила денес па изгледа сака да се ''билда'' со мислења :?:
   
  На Cinderfakinrella, Sesil и Rama им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Ни точка, ни запирка... офф.
   
  На Cinderfakinrella, КикиМаус и Rama им се допаѓа ова.
 5. butterfly6223

  butterfly6223 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2012
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  1.097
  Убиј ме. :bug: :D
   
 6. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.232
  Допаѓања:
  124.349
  Na tvoe mesto ke se ispitam za polovi bolesti.
   
  На eloves, Bender Rodriguez, Sesil и 5 други им се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Побудалена е, штом мисли дали он бил и што би направиле ние.

  А шала на страна Сашка богами си е да го грабнеш и бегаш. :$
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.528
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека е ситуација.

  [​IMG]
   
  На Cinderfakinrella, eloves, martine и 18 други им се допаѓа ова.
 9. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Ја мислам дека е смртен случај.
   
  На Cinderfakinrella, eloves, martine и 20 други им се допаѓа ова.
 10. ***nekoja***

  ***nekoja*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  873
  Пол:
  Женски
  @butterfly6223 @buba4e89 секој нема шанси да биде со сашето па и замислете си сам остајте го девојчето да се филма секој ја нема таа привилегија .....:D:D:D ајде без критики подршка во филмањето
  главни улоги-саша ковачевич и Packasrcka
  ајде да одредеме сценарист режисер.....:D:D
   
  На butterfly6223 и buba4e89 им се допаѓа ова.
 11. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.582
  Допаѓања:
  171.560
  Пол:
  Женски
  Тешка ситуација...нема излез од неа!:shake:
   
  На Sesil и Rama им се допаѓа ова.
 12. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.368
  Допаѓања:
  317.534
  Пол:
  Женски
  vredese li bar neverstvoto?
  saso kakov e u krevet
  sakame detali :inlove:
   
  На Cinderfakinrella, martine, Bender Rodriguez и 5 други им се допаѓа ова.
 13. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.313
  Пол:
  Машки
  Wow сашо није могуќе?сашо?сашооо?
   
 14. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Pisi propalo.
   
  На ***nekoja***, srcence1607, joy1 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  За тебе ја пишувал песнава значи... леле душичкиии
   
  На ***nekoja***, Sesil, Arthur и 3 други им се допаѓа ова.
 16. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Го знаете чувството кога ќе станеш од попладневна дремка и не знаеш во кој свет си, зошто си на земјава и која година е во моментов?
  Ако не ви текнува какво е тоа чувство, ве молам прочитајте го првиот пост и ќе ви стане јасно :bow:

  Била во Кина и наместо со Џеки Чек да се плесне, таа со Саша нашла :drunk:
   
  На Cinderfakinrella, martine, Cka и 11 други им се допаѓа ова.
 17. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.419
  Допаѓања:
  54.708
  Пол:
  Женски
  Убав ми е мене Саша,ама многу ми е нежен :D јас повеќе сакам "помажествени мажи".
  Ај да си троламе и ние бе,ионакa за брзо темава ќе оди во канта :D
   
 18. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.184
  Пол:
  Женски
  Измисли за со некој шо не е сељак од српска естрада.
   
  Последна измена: 26 ноември 2016
  На LivingGlam и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 19. rose60

  rose60 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2015
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  2.753
  Пол:
  Женски
  Незнам на што трефки си искрено , ама се гледа како делувале на тебе :D
   
  На ***nekoja*** му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  2.518
  Пол:
  Женски
  :rofl:
   
  На LUCERKA и Kukla994 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.