Скапоцени камења, нивното значење

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Gordana10, 27 јануари 2010.

 1. PurpleMind

  PurpleMind Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  367
  Од Etsy, беше скоро 200 евра.


  Јас ги имам за продажба, ама не сум во Мк. Пробај да ги најдеш на местава што ти ги препорачаа, ќе ти биде поевтино. Ако никако не успееш да најдеш, а многу сакаш да имаш, контактирај ме по пп. :)
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.