1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скокање јаже

Дискусија во 'Канта' започната од tea94, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки :)

  Сакав да ве прашам дали скокањето јаже помага во отстранување на вишокот килограми ?
  Јас имам слушнато дека со скокањето јаже многу се ослабува во делот на стомакот |(

  Доколку имате пбано,ве молам споделете ги вашите мислња и искуства. :)

  :* :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Веќе има ваква тема :) forum.femina.mk/fitnes/skokanje-so-jaze-t7839/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.