1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скопје Будва

Дискусија во 'Канта' започната од strumfeta01, 1 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strumfeta01

  strumfeta01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Здраво сакам да прашам како најбрзо преку кои патишта до Будва преку Скопје со кола
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.