Скриен број

Дискусија во 'Канта' започната од LostInThePast, 3 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.841
  Допаѓања:
  55.066
  Пол:
  Женски
  Престанаа? :)
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.593
  Допаѓања:
  4.610
  Пол:
  Машки
  Престанаа, веројатно им се здосади.. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.