1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење без диета

Дискусија во 'Канта' започната од Tammie, 10 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tammie

  Tammie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Имав 48 кила и си бев супер но одеднаш незнам што ми се случи почнав ненормално многу да јадам и се поправив на 52 кила а и ми се познава по нозете.. :(
  Тренирам одбојка и имам 14 години ама сакам пак да си се вратам на старата килажа неможам со диети неможам да ги пратам редовно да се придржувам на нив..:worried:
  Фала однапред!
   
 2. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57
  Девојче, веќе има ваква тема. Се вика Како да се поправам ;)
   
 3. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Treniraj poveke ;)
   
 4. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  i jas trenirav odbojka 2 god i se bese ok ali koga prestanav se popraviv i od 47kg sega sum 54kg ... ne jadam mnogu pijam mnogu sokovi od limon i citron bez seker i sega planiram da trcam ... no nikako nemozam da go oslabnam delot kaj polovinata (bidejki nosam tesni farmerki i mnogu mi e izrazen toj del) mislam deka znaete za kade vi zdobruvam... aj ako nekoj znae kako da go oslabnam toj del neka kaze... pls
   
 5. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Тоа само со вежбање и трчење :)
   
 6. lutiche

  lutiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Mислам дека девојчево сака да ослабне.
   
 7. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  115
  Да Девојчето сака да ослабне. Ама не и треба таа работа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.