1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење на бутовите

Дискусија во 'Канта' започната од avriill, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avriill

  avriill Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Ми треба помош!
  Нозете во бутовите ми се подебели а надоли ми се слаби..немам многу широки колкови..и единствен проблем ми се бутовите!
  Знае некој како да ослабам во бутовите во домашни услови..затоа што немаме пари за кремови и секакви работи и + мајка ми не одобрува такви работи (третмани, кремови) ми вели биле за поголеми..иначе имам 12г. :$ :$
   
 2. wishmeluck

  wishmeluck Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Душо,само трчање..Еве 1 недела одам на трака во теретана трчам иии веќе почиња да се приметува,со среќа!
   
 3. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.830
  Пол:
  Женски
  Само Кардио, мотај се во фолии и рипај.
  Исто и трчањето е доста ефективно, али јас повеќе никогаш нема да трчам.Цел задник го изгубив, даска се напраив а нозете воопшто не ми ослабеа.Али кај кого како, зависи.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.