1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење со кардио вежби

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 17 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Сакав да прашам дали се слабее со кардио вежби http://www.youtube.com/watch?v=RmHVGgrunyU ги вежбам тие 2 дена кажете ми дали се слабее со тие вежби :) фала :*
   
 2. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.083
  Допаѓања:
  15.389
  Пол:
  Женски
  Се слабее. Ама немаше потреба нова тема да отвараш, има слична тема :) Види подолу во Фитнес ќе ја најдеш, а оваа сигурно ќе ја избришат, оти е дупла.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.