1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење со нутрибулет

Дискусија во 'Диети' започната од KristinаBL, 18 ноември 2016.

 1. KristinаBL

  KristinаBL Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, сакам да прашам некој да сподели искуства за слабеење со шејкови од нутри булет.
  Сметам дека ова е еден здрав начин на слабеење. Ги очекувам вашите мислења и омилени рецепти.
  Мене омилен рецепт ми е вегански пудинг од урми: се блендира 10 суви урми, 1 банана, цимет по желба и 50мл вода.
   
 2. Osamena devojka

  Osamena devojka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  3.404
  Пол:
  Женски
  Banana I jabolko I jagoda omileno :mm:
   
 3. Elen@

  Elen@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  321
  Пол:
  Женски
  Здраво дали некој има искуство со планот за исхрана на нутриционистот Емилија Спасовска Мојсовска Поздрав